photodune-6670322-typewriter-m-480x480

گروه طراحی ، هاستینگ و توسعه سپند از سال 94 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و در طول این مدت توانسته است به خدمات خود بیافزاید . 

هدف مدیران و پرسنل سپند جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن می باشد و روزانه در تلاشند که با ایده های نو خدمات جدیدی به مشتریان ارائه دهند. همچنین همکاری با شرکت های بزرگ در زمینه کاری سپند یکی دیگر از افتخارات می باشد.

سپند هم اکنون دارای 6 بخش مختلف میباشد که عبارتند از : خدمات وب ، طراحی و ساخت اپلیکیشن ، ارائه دهنده اینترنت پرسرعت بی سیم ، شبکه های کامپیوتری ، طراحی و چاپ و بخش استارت اپ ها ; این 6 بخش در تلاش هستند که با خدمات نوین و با کیفیت رضایت مشتریان را جلب کنند.

"سپند" مفتخر است که توانسته تا به امروز خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به کاربران خود ارائه دهد و این عمر باعث ایجاد رضایت بین مشتریان ما شده است .

گارانتی خدمات ما باعث شده مشتریان با با دل گرمی به خانواده سپند بپیوندند و از خدمات ما استفاده کنند . این گارانتی در صورت عدم رضایت کاربران از سرویس خریداری شده می باشد که در این صورت سپند تمام هزینه های آنها را به حسابشان برمی گرداند . 

پس با خیال راحت به خانواده ما ملحق شوید...