معرفی دیتاسنتر

دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner

شاید دیتاسنتر هتزنر Hetzner آلمان نیازی به معرفی نداشته باشد و تقریبا تمام همکاران و حتی وب مستران سابقه کار مستقیم یا غیر مستقیم با این دیتاسنتر آلمانی را داشته باشند . دیتاسنتر هتزنر آلمان از نظر کیفیت پورت وشبکه در سطح بسیار بالایی قرار دارد و پینگ قابل قبولی نیز نسبت به ایران دارد . کیفیت خوب و قابل قبول سرور های هتزنر در کنار قیمت بسیار ارزان و مناسب آن سبب شده مشتریان ایرانی بسیاری از این دیتاسنتر خرید کنند .

 

دیتاسنتر هتزنر آلمان Hetzner

در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از هاستینگ های ایرانی از این دیتاسنتر برای خرید سرور اختصاصی و فروش هاست استفاده میکنند . هتزنر بهترین انتخاب برای فروشندگان سرور مجازی و استفاده جهت مجازی سازی است .  سرور های اختصاصی ارزان قیمت هتزنر آلمان به صورت ۱۰۰% مدیریت نشده فروخته میشوند و دیتاسنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلات و خرابی های نرم افزاری قبول نمیکند . برای استفاده از اینگونه خدمات نرم افزاری باید سرور های مدیریت شده هتزنر آلمان را انتخاب کنید که مسلما گران تر خواهد بود . یکی از بزرگ ترین ایرادات وارده به هتزنر آلمان عدم ارائه سرویس های آنتی دیداس و فایروال های سخت افزاری به صورت اختصاصی به مشتریان است . اگر وب سایت های شما مستعد حملات سنگین داس و دی داس است ، هتزنر اصلا انتخاب مناسبی برای شما نیست .

خدمات ارائه شده توسط هتزنر آلمان

هاست و میزبانی وب اشتراکی لینوکس یکی از معروف ترین خدمات ارائه شده توسط این دیتاسنتر است . معمولا دیتاسنتر های بزرگ و معروف اقدام به فروش سیستم های اشتراکی و میزبانی وب نمیکنند ولی هتزنر جزو معدود دیتاسنتر های بزرگی است که هاست اشتراکی لینوکس ارائه میکند . کیفیت هاست اشتراکی لینوکس هتزنر خوب است و قیمت آن نیز متوسط رو به گران است . هزینه پلن های هاستینگ اشتراکی هتزنر از ۱٫۹ یورو تا ۱۹ یورو است .

سرور های اختصاصی مدیریت نشده بزرگ ترین بخش فروش و ارائه خدمات آنلاین هتزنر را به خود اختصاص داده اند . سرور های اختصاصی هتزنر از با قیمت هایی از ۴۹ یورو تا ۲۹۹ یورو در ماه ارائه میشوند و یکی از ایرادات آن ها هزینه ستاپ و راه اندازی اولیه نسبتا سنگین این سرور ها است . در بعضی از موارد هزینه ستاپ و نصب اولیه یک سرور از هزینه ماهیانه آن نیز بیشتر است . تقریبا تمام سرور های هتزنر از حد اقل ۱۰۰ گیگابایت فضای بکاپ بهره میبرند که این خود یکی از مزایای استفاده از این دیتاسنتر است . حساسیت هتزنر در برابر اشکریپت های نال زیاد نیست و در صورت عدم وجود شکایت دخالتی نخواهد کرد . از طرفی هتزنر به شدت در برابر اسپم و اتک حساس بوده و در صورت مشاهده کوچکترین اشتباه اقدام به ارسال ایمیل ابیوز خواهد کرد . در صورتی که قصد خرید از این دیتاسنتر را دارید به شما خرید مستقیم و بدون واسطه را پیشنهاد میکنیم . اگر مشکل پرداخت دارید میتوانید با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن سرور اختصاصی شما را در پنل شخصی خودتان خریداری کنیم . هتزنر آلمان حساسیت زیادی به نوع پرداخت داشته و در صورت ولید نبودن آدرس کارت اعتباری استفاده شده در حین خرید ، سرور اختصاصی شما هرگز اکتیو و فعال نخواهد شد .