طراحی و ساخت اپلیکیشن

اصلا برنامه نویسی چیست؟

اساسا کاربران برای منتقل کردن دستورات و مفاهیم خود به رایانه از برنامه نویسی به زبان های مختلف استفاده می کنند.هرکدام از این دستورات به روش های (زبان های برنامه نویسی) به رایانه منتقل شده و رایانه از آن ها استفاده می کند. زبان های برنامه نویسی مختلفی از قبیل C ، ویژوال بیسیک ، PHP ، جاوا و… وجود دارند که بسته به محدوده ی فعالیتشان محدودیت ها و مزیت هایی دارند.

 

با توجه به تجربه چندین ساله ما در زمینه برنامه نویسی و طراحی نرم افزارهای تحت ویندوز، مهارت لازم در جهت برنامه نویسی در اکثر حوضه ها را دارا می باشیم. در اینجا به معرفی چند زبان برنامه نویسی ویندوز و توضیحی در مورد آنها، می پردازیم.

برنامه نویسی ویندوز    برنامه نویسی ویندوز   
 

طراحی نرم افزار موبایل مبتنی بر سیستم عامل آندروید ANDROID

امروزه روند رو به رشد و نفوذ موبایل‌ها و تبلت‌ها به گونه‌ای بوده است که حالا جزء جدایی ناپذیر زندگی افراد مختلف شده است. روند رکود بازار جهانی کامپیوترهای شخصی تقریباً همزمان با ورود موبایل‌های هوشمند و رونق آن‌ها شروع شد. این در حالی است که این رکود بر سرمایه گذاری بر روی نرم افزارهای کامپیوتری نیز تأثیر داشته است و لزوم سرمایه گذاری بر روی نرم افزارهای موبایل بیش از پیش احساس می‌گردد. سیستم عامل متن باز و رایگان شرکت گوگل به نام اندروید؛ توانسته است با ویژگی‌های منحصر بفرد، انعطاف پذیری بالا و هزاران برنامه کاربردی خود تبدیل به رایج‌ترین، گسترده‌ترین و قابل دسترس‌ترین سیستم عامل گوشی‌های هوشمند شود.
مناسب برای : شرکت ها، سازمان ها، کسب و کارهای کوچک و بزرگ. جهت معرفی و نمایش محصولات و خدمات، پروژه ها، توانمندی ها، ثبت سفارشات، انتشار اخبار مرتبط با زمینۀ فعالیت و اطلاع رسانی های دیگر می باشد.